Koktajle – klinika soku

koktajle - KLINIKA SOKU

Koktajle – klinika soku. Wszyscy wiemy, jak wiele wartościowych składników zawierają warzywa i owoce. Ich spożycie dostarcza organizmowi energii oraz cennych substancji odżywczych. Niektóre owoce i warzywa warto spożywać w konkretnych schorzeniach, innych należy się wystrzegać. Trzeba umiejętnie je połączyć, żeby stworzyć smaczny napój, ułatwiający osiągnięcie zdrowotnego efektu. Ważne też, żeby owoce i warzywa były świeże, dlatego najlepiej sporządzać koktajle samodzielnie w domu i pić zaraz po przygotowaniu.
Wielu z nas nie ma jednak pewności, jakie składniki wybrać, by napój był smaczny i zdrowy. A kiedy potrzeba dietetycznego przewodnika, do akcji rusza Magdalena Makarowska, ekspert w dziedzinie żywienia.

Autorka „Koktajle – klinika soku” podpowiada, z jakich składników przygotować koktajle, które podniosą naszą odporność, staną się sojusznikiem w zmaganiach z naszymi schorzeniami, pomogą oczyścić organizm z toksyn, zregenerować po wysiłku fizycznym, odchudzić czy zadbać o urodę. Książka zawiera też koktajlowe smakołyki dla dzieci, napoje idealne dla przyszłych mam, kobiet dojrzałych czy prawdziwych facetów.

Uwaga: robienie koktajli uzależnia 🙂

Znajdziesz tu:
– 100 koktajli na różne okazje
– Dla małych i dużych, zdrowych i chorych, grubych i chudych
– Owocowe i warzywne śniadania
– Płynne przekąski i kolacje
– Nietypowe zestawienia składników
– Koktajle odchudzające i lecznicze

POLECAMY DOBRE WYCISKARKI